Leki Micro Trail TA dark blue metallic/neon yellow/white

Skládací běžecké hliníkové hole

Hole Leki Micro Trail TA jsou určené především na trailový běh.

Unikátní HTS hliník vyniká vysokou stabilitou, pevností, odolností a nízkou hmotností. Tyto vlastnosti vám pomohou zdolávat kopce rychleji a s menší námahou.

Hole jsou vybaveny ergonomickou korkovou rukojetí, která je velmi pohodlná a zároveň skvěle odsává pot. Díky systému Trigger Shark 2.0 se hole připnou k rukám přes speciální poutka. Toto doslova propojení ruky s holí zaručuje dynamický přenos energie.

Chytrý skládací mechanismus umožňuje rozložit hole na 3 části pomocí jediného tlačítka. Takto složené hole měří pouhých 36 cm a dají se mnohem snadněji přenášet.

Systém Trigger Shark 2.0

Díky této technologii je ruka s holí v přímém spojení, což významně usnadňuje ovládání a zefektivňuje přenos síly. Metoda nacvaknutí a následného odepnutí poutka od hole je velmi intuitivní a není náročná ani během intenzivní aktivity nebo v mrazu. Speciální poutko se dá pomocí suchého zipu nastavit pro optimální komfort při nošení.

Skládání holí

Pomocí jednoho tlačítka se hole dají rozložit na tři části, aby se jednoduše přenášely ve chvíli, kdy je nebudete potřebovat. Po složení mají pouhých 36 cm, takže se dají připnout k batohu, vložit do toulce nebo zastrčit do běžeckého opasku.

Videonávod jak hole správně složit najdete zde.

Hliník HTS

Tento speciální materiál disponuje dlouhou životností, extrémní odolností a vysokou mírou stability. Klíčovou vlastností je také nízká hmotnost, a to pouhých 220 g na jednu hůl. Zkrátka budete mít jistotu, že se na hole můžete spolehnout.

Hroty a košíčky

Praktické košíčky ve spodní části holí zaručující výbornou podporu na měkkém povrchu. V kombinaci s hroty Flex Tip Short vás hole podrží prakticky v jakémkoliv terénu.

Specifikace

  • Určení: unisex běžecké hole
  • Aktivita: trailový běh
  • Hmotnost: 220 g (jedna hůl)
  • Průměr: 16/14/14/14 mm
  • Poutko: Trigger Shark (PT-3)
  • Materiál: hliník HTS 6.5

Potřebujete poradit s výběrem?

Lenka <span>Váš expert na kopce</span>

Lenka Váš expert na kopce

+420 774 118 065 Po–pá: 8–15 hod.

info@runsport.cz Odpovídáme do 12 hodin

Naposledy jste si prohlíželi

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce