Letní výprodej pokračuje.
Tentokrát čístíme sklad Dynafit :-)

Salewa Alp Trainer 30+3 WS malta

Dámský turistický batoh Salewa

Batoh Alp Trainer 30+3 je velmi pohodlný a vysoce prodyšný batoh určený na kratší výlety v horách.

Jeho specifický design snižuje kontaktní plochu zad s batohem, čímž minimalizuje jejich pocení. Rozdvojené popruhy mají podobný význam a navíc dopřávají vašim ramenům větší volnost pohybu. Takzvaný Twin Compression systém napomáhá rovnoměrně rozložit zátěž mezi ramena a bederní pás. Díky tomu šetří energii a zabraňuje přetížení svalů. Batoh přiléhá k zádům, takže nijak neposkakuje během aktivity, a to ani pokud je naplněný jen částečně. Úložný prostor o objemu 30 litrů zajistí dostatek místa pro veškeré potřebné vybavení.

Dry Back Air technologie

Systém Dry Back Air pomocí speciálního zádového panelu snižuje kontaktní plochu zad s batohem až o 25 %. Díky tomu dochází k lepší ventilaci vzduchu, a tím pádem i k sníženému pocení. Panel je navíc extrémně pohodlný, jelikož se přizpůsobuje tvaru vašich zad. Nebudete tak mít nutkání batoh sundavat při každém zastavení.

Rozdělené popruhy

Rozdělení popruhu na dvě části poskytuje volnost pohybu a odvětrávání podobně jako zádový panel.

Stabilita a upevnění

Upevnění batohu k tělu zajišťují dva hrudní popruhy, které napomáhají rozložit zátěž, aby nedocházelo k přetížení ramen. Dotažení popruhů si můžete libovolně nastavit podle vašich potřeb.

Úložný prostor

Díky objemu 30 litrů budete mít dostatek prostoru na veškeré nezbytné vybavení. Kromě hlavní komory, obsahuje ještě samostatnou spodní komoru a několik kapes. Na vrchu je větší kapsa na zip, ideální pro vaše doklady, klíče, mobil a obecně vše, co chcete mít vždy po ruce. Zároveň můžete využít boční kapsy na zip, které vedou po obou stranách batohu.

Hydratační systém

Batoh je kompatibilní s hydratačním vakem. Hadičku lze prostrčit zabudovaným otvorem, a tekutiny tak můžete mít neustále k dispozici.

Hlavní uzávěr na přezky

Přes zajištěný hlavní uzávěr se přehazuje speciální víko na přezky, které se následně dotáhne, aby byl náklad upevněn. Kvůli tomu je batoh kompaktní a velmi stabilní během pohybu.

Specifikace

  • Určení: damský batoh Salewa
  • Sport: horská turistika, hiking
  • Hmotnost: 1235 gramů
  • Objem: 30 litrů
  • Rozměry: 65x20x30 cm
  • Materiál: 100DNylon Honeycomb, 100Dx280D Nylon Twill

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce