Salewa Randonnee 32L Backpack black

Doprava zdarma
Salewa Randonnee 32L Backpack black

Univerzální outdoorový batoh

Salewa Randonnee 32 je všestranný, 32-litrový batoh stvořený na zimní sporty, jako je například skialpinismus.

Díky chytrým 3D ventilům nedochází k propocení zad a ramen, a tedy ani k jejich následnému prochladnutí. K lepšímu odvětrávání napomáhá i zmenšená kontaktní plocha mezi zády a batohem. Randonnee je vyroben ze speciálního materiálu ROBIC®, který je až o 60 % více odolný vůči protržení než běžné nylonové látky. Nechybí ani osvědčené rozdvojené popruhy, které zvyšují prodyšnost a umožňují ramenům pohyb bez omezení.

Bylo myšleno i na detaily, jako jsou úchyty na lano, cepín, helmu, nebo třeba lyže. Batoh obsahuje i fleecovou kapsu na brýle, která zamezuje jejich poškrábání.

Minimalizace pocení zad

Chytrá Dry Back technologie s 3D ventily nechá vaše záda volně dýchat, a zabrání tak nadměrnému pocení. Udržuje nižší teplotu v oblasti beder, což oceníte především při dlouhodobém nošení. Zádová vložka je tvořena z pružné EVA pěny, která se přizpůsobuje vašemu tělu pro ještě větší pohodlí.

Rozdělené popruhy

Rozdělení popruhu na dvě části poskytuje volnost pohybu a odvětrávání podobně jako zádová vložka.

Stabilita a upevnění

Upevnění batohu k tělu zajišťují dva hrudní popruhy, které napomáhají rozložit zátěž, aby nedocházelo k přetížení ramen. Spodní popruh je navíc připojen k batohu hned na dvou místech, čímž je dosaženo lepší stability a přilnutí k zádům. Dotažení popruhů si můžete libovolně nastavit podle vašich potřeb.

Úložný prostor

Díky objemu 32 litrů se do batohu vejde veškeré vybavení, které budete potřebovat. Kromě hlavní komory obsahuje batoh několik postranních kapes na zip a množství úchytů na lano, cepín, helmu, nebo třeba lyže, které se dají připevnit paralelně i horizontálně. Praktickým prvkem je fleecová kapsa na brýle, díky které nedojde k jejich poškrábání.

Hydratační systém

Batoh je kompatibilní s hydratačním vakem. Hadičku lze prostrčit zabudovaným otvorem, a tekutiny tak můžete mít neustále k dispozici.

Specifikace

  • Určení: unisex batoh

  • Sport: horská turistika, skialpy

  • Hmotnost: 995 g

  • Kolekce: Salewa 2023
  • Objem: 32 litrů

  • Rozměry: 53 x 29 x 23 cm

  • Materiál: Robic 210D Ripstop, Robic® fabric

Produkt patří do těchto kategorií

Získejte exkluzivní slevy a novinky na váš e-mail od expertů na kopce